اعتماد مصرف‌کننده Consumer Confidence Index یکی از شاخص‌های اقتصادی بسیار مهم در کشورهای پیشرفته محسوب مي‌شود که برای اندازه‌گیری درجه خوشبینی مصرف‌کننده نسبت به وضعیت عمومی اقتصاد جامعه به کار گرفته مي‌شود؛ اینکه مصرف‌کننده تا چه اندازه نسبت به پایدار بودن درآمد خود در آینده مطمئن باشد، بدون شک در رفتارهای اقتصادی فرد مشهود است. این شاخص نسبی به صورت ماهانه براساس اطلاعات جمع آوری شده از تعدادی خانوار مصرف‌کننده، که 40 درصد شاخص، نسبت به وضعیت فعلی اقتصاد و 60درصد شاخص، انتظارشان از وضعیت آینده اقتصاد را تشکیل مي‌دهند، محاسبه مي‌شود. این آمارگیری بر اساس پنج سوال اصلی انجام مي‌گیرد که عبارتند از:

در تهیه یك آگهی برای فروش اینترنتی باید پنج قاعده كلی زیر را رعایت كرد:
۱) یك آگهی فروش خوب باید خوانندگان را جذب كند.
۲) این آگهی باید برای كاربران خسته كننده نبوده، در كوتاه‌ترین شكل ممكن هدف خود را بیان كند.
۳) پیام مورد نظر شما باید به روشنی و واضح در این آگهی مطرح شود و برای مخاطب گنگ نباشد.
4) محتوای آگهی باید دارای اعتبار لازم باشد.
۵) این آگهی باید مزایای خرید اینترنتی را برای خواننده به طور كامل شرح دهد.

طراحی يک سايت تجارت الکترونيک بسيار جدی تر و مشکل تر از داشتن يک سايت جالب برای بازديد کننده
است. هر چند جذابيت سايت عامل مهمی است اما بايد به همان اندازه به کارايی سايت و نيز اهميت داده شود. به نظر می رسد که بسياری از طراحان وب روی ظاهر سايت بيشتر از کارايی آن تمرکز می کنند. اما بازديدکننده ای که به علت ضعف کارآيی، از سايت نااميد می شود، به سرعت سايت را ترک خواهند کرد و هرگز بازنخواهد گشت.
در طراحی سايتهاي تجارت الکترونيکي به اطلاعات پايه اي در زمينه طراحي سايت و کمي تجربه و تمرين احتياج است.

مقالات بسیاری در مورد اهمیت مطالب و مقالات وب سایت ها نوشته شده است. در حقیقت بسیار مهم می باشد که مطالب، تصاویر و ویدئو هایی که در سایت قرار می گیرد کیفیت بالایی داشته باشد. در حقیقت تعداد مقالات سایت مهم نیست بلکه چیزی که برای یک وب سایت اهمیت دارد سودمندی مطالب آن برای کاربران آن می باشد.

 

در سال پیش متوجه شدیم بازاریابی دیجیتالی تاثیر بسیار مثبتی بر روی کسب و کار شرکت ها دارد. با در نظر گرفتن مواردی که سال پیش تجربه نمودم امروز مواردی را برای شما جهت بهبود شیوه های بازاریابی در سال جدید ارائه می نمایم. در سال 2013 60% از بازاریابان انتظار آن شرکت خود را بیشتر به سمت استفاده از بازاریابی اینترنتی و دیجیتالی سوق می دادند. در سال 2013 به میزان 43% ایمیل ها توسط موبایل و 32% توسط کامپیوتر و 25% توسط وبمیل رشد دریافت داشته. در سال 2013 باز کردن ایمیل توسط موبایل 80% رشد داشته است.

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.Disclaimer

طراحی سایت و اجرا توسط رایان