در دنیای امروز طراحی سایت پیشرفت قابل چشمگیری داشته است و این پیشرفت به صورت صعودی رو به افزایش است، شاید  این سوال برایتان پیش آمده که با چه زبانی وب سایت خود را طراحی کنیم؟
در میان همه ی زبان های برنامه نویسی  و محیط هایآن  که امروزه بسیار زیاد توسعه پیدا کرده اند و این روند به صورت صعودی رو به افزایش است، تعدادی از این نام ها بیشتر شنیده شده اند: ،Asp.Net و Php و سیستم مدیریت محتوایی مانند WordPress و جوملا .

شما برای کسب و کار خود طراحی سایت انجام می دهید و پروفایل هایی را نیز در سیستم عامل های شبکه اجتماعی می سازید، اما باز هم سایت شما کاربران بسیاری را به خود جذب نمی کند. این قضییه به نظر آشنا می آید؟ بایست بدانید که این شما و برند شما نیست که تنها با این مشکل رو به رو است، بیشتر برند ها و طراحی سایت ها با این امر رو به رو هستند.

در این مقاله طراحی سایت می خواهیم از انواع منو صحبت کنیم ، با ما تا اتمام مقاله همراه باشید.

انتخاب منو مناسب در زمان طراحی سایت یکی از نکات و مهمترین مورد در طراحی سایت است، اگر بازدیدکنندگان و کاربران  بعد از ورود به وب سایت شما و برای رفتن به صفحات دیگر وب سایت دچار سردرگمی شوند، به زودی سایت را ترک می کنند و یا بعدها دیگر به سایت شما مراجعه نمی کنند.

به چه فضای در طراحی سایت ، فضای منفی گفته می شود؟
فضای منفی در طراحی سایت مثل فضای سفید برای کاغذ در چاپ است  در بخشی از کاغذ که محتوایی را در آن اختصاص نداده باشیم بعد از چاپ هم سفید باقی می ماند. فضای منفی شامل رنگهای یکپارچه در وب سایت می باشد. در واقع فاصله ی بین عناصر و آیکن ها و ... یک صفحه در سایت را فضای منفی می نامیم.

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.Disclaimer

طراحی سایت و اجرا توسط رایان