در دنیای اینترنت پیدا کردن وب سایت هایی خوب، امروزه کار ساده ای نمی باشد و چنانچه خودتان صاحب وب سایتی باشید، این سوال برای شما مطرح می شود که آیا روشی وجود دارد تا بتوانید شهرت اینترنتی وب سایت تان را بالاتر ببرید؟

در این مقاله به پاسخ سوال شما می پردازیم

هدف این مقاله یادگیری نکاتی است که باید در طراحی سایت خود در نظر بگیرید، این نکات را در ادامه مطلب  برای شما شرح خواهیم داد.
 رعایت کردن این نکات می تواند رابط کاربری راحت تری را در اختیار مشتریان، بازدیدکنندگان وب سایت شما قرار دهد. در نظر گرفتن این نکات به مرور زمان ، درنهایت به پربازدید و محبوب شدن وب سایت تان کمک می کند.

طراحی سایت معمولا به دو شکل  استاتیک و یا به صورت داینامیک هستند . حال در این جا چه فرقی بین این نوع از سایت ها است؟

سایتی که به صورت استاتیک طراحی می شوند ، وب سايتي است که طراحی آن بسیار ساده و با HTML طراحی می شود. در این نوع سایت شما می توانید بدون مشکل و دانش فنی خاصی در زمینه ی طراحی سایت، صفحات سایت خود را بروز نمائید.

چهار چوب طراحی سایت هدف اکثر طراحان سایت، ساخت سایتی جذاب، کارآمد با دسترسی آسان است بطوریکه بتواند بازدیدگنندگان را برای انجام عملی متقاعد کند. ساخت چنین سایتی نیازمند طرحی خوب از گرافیک، ساختاری ساده و مرسوم، قالبی مناسب و منطقی، و مطالبی گیرا است. پیشنهادهای که در زیر می آید، چهارچوب کلی از طراحی سایت را به نمایش می گذارد.

سایت های موفق ویژگیهای مشترکی در طراحی سایت دارند که توجه عموم مردم را به خود جلب می نمایند. رعایت این موارد در طراحی سایت میتواند جستجوکننده را تبدیل به خریدار واقعی کند.
هم اکنون وب سایت های هستند که با وجود گرافیک و ظاهر ضعیف فروش بسیار خوبی دارند.

وب سایتی مانند Esty  را در نظر بگیرید.  این فروشگاه آنلاین برای محصولات تولیدی کاربران از راه حل ترکیبی استفاده می کند. صفحات متعددی با نام "infinite scrolling"  یا صفحات بی پایان را با «نمایش بیشتر» در معرض دید کاربران قرار می دهد.

صفحه1 از7

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد

طراحی سایت و اجرا توسط رایان