6 مکان ضروری برای کلید واژه ها

meta1متن سایت شما ،شامل عنوان صفحه، تیتر، متا دیسکریپشن، محتوای اصلی وکلماتی که لینک می شوند می باشد که در همه آنها باید کلیدواژه را به کار ببریم.

1.عنوان صفحه :

هنگامی که کاربر کلماتی را در موتور جستجو به طور مثال گوگل جستجو می کند ،اولین مواردی که در نتایج گوگل بررسی می شود، عنوان ها می باشد بنابراین کلیدواژه ای را که جستجو کرده است را در تگ عنوان نتایج پیدا کرده و کاربر سایت مورد نظر را انتخاب می کند و کلیک می کند در نتیجه اگر در تگ عنوان عبارت جذابی بنویسیم که کلیدواژه تان در آن وجود دارد  احتمال انتخاب سایت شما افزایش می یابد.

2.متا دیسکریپشن:

متا دیسکریپشن خلاصه ای از محتوا می باشد که در زیر لینک نتایج جستجوی گوگل قرار میگیرد باید سعی کنید تا جایی که امکاندارد از جمله های کلیدی استفاده شود تا کاربر تشویق به کلیک روی سایت تان شود.اگر در متا دیسکریپشن کلیدواژه جستجو شده کاربر وجود داشته باشد،دقیقا در صفحه جستجو آن متای دیسکریپشن محتوای سایت به کاربر نمایش داده می شود. کلیدواژه را در 140 کلمه اول متا قرار دهید.

3.تگ تیتر (Heading):

درون تگ های تیتر (Heading) از h1 تا h6 از کلیدواژه های موثر در سئو سایت استفاده نمایید موتورهای جستجو ارتباط بین تیتر و محتوا را بررسی می کنند. نکته : "از  کلید واژه ها بیش از حد در تیتر استفاده نکنید چون تخلف محسوب می شود و از طرف موتورهای جستجوگر جریمه خواهید شد."

4.محتوای صفحه:

محتوای سایت خود را برای کابران بنویسید ،برای موتور های جستجو ننویسید و مدام از کلیدواژه ها استفاده نکنید. استفاده بیش از حد کلید واژه سالهای زیادی است که منسوخ شده است و هیچ فایده ای برای سایت تان نخواهد داشت. بازدهی مناسب  کلیدواژه ها برای سئو سایت تان 3 تا 5 درصد می باشد و بهتر است در ابتدای محتوایتان آورده شود.

5.انکر تکست ها:

در هنگام لینک دادن باید از کلید واژه مناسب استفاده کنید.فرض کنید در سایت تان دارید:

آموزش طراحی سایت rayan-it.ir

درست است این کار در سئو سایت شما تاثیرگذار است ولی بهتر است بنویسید: طراحی وب سایت این عبارت آموزش طراحی وب سایت را به سایت رایان لینک دهیم.نکته مهم این است که افرادی که به وب سایت ما لینک می دهند از چه کلید واژه ای استفاده می کنند.

بطور مثال برای دانلود فیلم آموزشی طراحی سایت اینجا را کلیک کنید،کلمه اینجا لینک داده شده است که اصلا کلیدواژه ارزشمندی نمی باشد و بهتر است کلمه مربوط به آموزش طراحی وب سایت را برای متن انتخاب و به سایت شما لینکدار کند.

6.آدرس صفحه url:

باید بطور خلاصه موضوع مطلب را در آدرس صفحه به همراه کلیدواژه مورد نظر بیاوریم. به طور مثال طراحی وب سایت توسط  شرکت رایان

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان