لینک سایت خود را در کجا و کدام وبسایت ها قرار دهیم

مدیران وبسایت و بازاریاب های اینترنتی بیشتر از هرچیز به رنکینگ و ترافیک وب سایت خود توجه و وقت خود را می گذارند.
این دو هدف با هم در ارتباط هستند ، به این صورت که هرچه رنکینگ وب سایت شما در موتورهای جستجو بیشتر باشد، میزان ترافیک وب سایت شما هم به همان اندازه بیشتر خواهد بود که این موارد همه و همه به میزان بهینه بودن وبسایت شما بستگی دارد

و این مورد را هم حتما می دانید که دریافت رتبه  و ترافیک بالا وب سایت در موتور جستجو تا حدودی مشکل می باشد.

یکی از بهترین راه برای رسیدن به این دو هدف ،قرار دادن لینک های یک طرفه وب سایت خود در سایت های معتبر موجود در وب  می باشد. باید دقیقا بدانید که کدام سایت های معتبر به شما اجازه ی ایجاد لینک وب سایت تان را  در سایتش می دهند، در این صورت می توانید سریعتر لینک بیلدینگ انجام دهید.

لینک های قدرتمند در وب سایت های تبلیغاتی

در این مقاله به برخی از وب سایت های معتبر  و منابع مناسب لینک های یک طرفه برای لینک بیلدینگ اشاره می کنیم:

1-    سایت های خبری (مطبوعات)

قرار دادن و انتشار لینک وبسایت شما در این وبسایت ها مانند بازاریابی مقاله است. بهترین روش قرار دادن لینک های یک طرفه وبسایت تان می باشد که میتوانید به دو صورت رایگان و پولی انجام دهید.

2-    سایت های مشابه ویکیپدیا

ویکیپدیا  وبسایت مناسبی برای قرار دادن لینک های یک طرفه می باشد و تمامی لینک های مهم و  لینک های موجود در بخش منابع مقالات را به وب سایت شما ارائه می دهند ، این لینک ها در رنکینگ بالا وبسایت شما در گوگل تاثیر بسیاری خواهد داشت.

3-    لینک های قدرتمند با دامنه های gov.  و edu.

این دامنه ها به عنوان وب سایت های تبلیغاتی و قدرتمندی محصوب می شوند. یکی از موثر و قدرتمندترین وبسایتهایی که میتوانید لینک وب سایتتان به صورت یک طرفه در آن قرار دهید، دامنه هایی با پسوند edu و gov  هستند.
به طور مثال اگر دانشگاه ، سعی کنید از صفحات فارغ التحصیلان لینک بگیرید. اگر وب سایت دانشگاه شما بخش عضویت در خبر نامه دارد، از آنجا نیز لینک دریافت نمایید.

استفاده از بک لینک در سایت

4-    استفاده از فیلم ها ، اسلاید و نرم افزارها

بسیاری از صاحبان وب سایت موفقیت هایی با استفاده از تعبیهء فیلمها، نرم افزارها و جوایز و اسلایدها... در وب سایت شان برای دریافت لینک های یک طرفه بدست آورده اند. به طور مثال کافی است به وب سایت slideshare.net نگاه کنید و ببینید که چگونه بک لینک ایجاد کرده است. می توانید کاری شبیه آن انجام دهید و یا از آن برنامه برای اشتراک گذاری مطالب و محتوای خود استفاده کرده و پیوند لینک ایجاد نمایید.

5-    ارسال نظرات به وب سایت ها و وبلاگ ها

اظهار نظر یا Commenting در وبلاگ و سایت ها هنوز راه موثری برای رسیدن به بک لینک ها می باشد. بسیاری از بازاریابان اینترنتی برای خود گوگل Alerts با کلمات کلیدی هدفمند ایجاد می کنند و هنگامی که هر لینک مرتبطی در گوگل ایندکس می شود، برای آنها ایمیل می شود. سپس شخص کاملاً لینک را بررسی کرده و در صورت ارزشمند بودن آن "دیدگاه" خود را برای آن ها ارسال می نمایند.
خوب، حالا می توانید از برخی از این وب سایت ها برای ایجاد لینک های یک طرفه و معتبر استفاده نمایید. بسیاری از بازاریابان اینترنتی به راحتی چند دقیقه از وقت روزانه خود را برای ساخت این نوع بک لینک ها صرف می کنند. با گذشت زمان این لینک ها افزایش یافته و شما ترافیک وب سایت بیشتری دریافت کرده و رنکینگ بالاتری از نتیجه مستقیم این لینک های یک طرفه قدرتمند خواهید داشت.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان