تاثیر سئو در فروش آنلاین

وب سایت های موجود در دنیای اینترنت در تمامی موضوعات و حیطه های مختلف شغلی دارای رقیبان بسیاری هستند ،در حال حاضر میلیون ها وب سایت در دنیا وجود دارد و این رقم بعدها به تعداد خیلی بیشتری هم خواهد رسید.

حقیقت سئو این امر است که زمانی که هر فرد کلمه یا موضوعی را در موتور جستجو وارد میکند و به دنبال آن موضوع هست، تنها 10 وب سایت اول که در نتایج موتور جستجو برای کابر نمایش داده می شود ،

می توانند فروش مناسبی داشته باشند و درآمدی بسیار خوبی کسب کنند، شاید این سوال برای شما پیش بیاید که روش های دیگری هم برای جذب مخاطب هست و جرابه سراغ آن ها نرویم؟ واقعیت امر در این است ، زمانی که کابر به جستجو کلمه طراحی سایت در موتور جستجو می پردازد ، کمتر پیش میاد که بخواهد مقاله آموزشی بخواند ، فرد به دنبالی طراحی سایت برای کار و یا هدف مرتبط به شغل خود است .

این فرصت بسیار خوبی برای موفقیت شما برای فروش و عرضه توانایی شغلی خود برای بازدید کننده وب سایت است
اگر از هر بازاریاب موفق و با تجربه که به صورت فروش آنلاین کارهای خود را انجام میدهد در رابطه با فروش بیشتر بپرسید، حتما این موارد را به شما گوشزد میکند که به بهینه سازی وب سایت خود و مطالب مناسب در این رابطه اهمیت بسیاری بدهید اما سوالی که در اینجا پیش میاید این است که آیا تنها گذاشتن مطالب مناسب برای افزایش رتبه در موتورهای جستجو کافی است؟
برای یافتن پاسخ این سوال به شما پیشنهاد میکنم که مطالب زیر را بادقت مطالعه نمایید.

تاثیر سئو در نتایج موتورهای جستجو

چرا سئوکار استخدام نماییم؟

دلیل اینکه به شما پیشنهاد میشود که یه سئوکار برای این کار استفاده کنید این هستش که موتورهای جستجو ربات هایی هستند که کمی هوشمندانه عمل می کنند . آنها توانایی فهمیدن و خواندن مطالب را ندارند .شاید سوالی که در اینجا پیش میاید این است که پس از کجا می تواند به سایت ها رتبه بدهد. پاسخ آن ساده است ، به ارتباط کلمات کلیدی به متن، لینک های دریافتی و همینطور طراحی سایت مناسب با معیارهای موتورهای جستجو و ...
هیچ یکی از این موارد به تنهایی نمی توانند رتبه شما را در سئو افزایش بدهند بلکه تمامی موارد باید در راستای هم انجام گیرد.

چه سئوکاری را برای انجام کارهای سئو سایت انتخاب نماییم؟

اگر که شما برای انجام موارد لازم برای بهینه سازی سایت توانایی و تجربه کافی را ندارید، بهتر است یک سئوکار حرفه ای را برای این کار استخدام نمایید. سئو سایت می تواند باعث پیشرفت شما و برند تجاری شما شود پس برای این امر، بودجه محدودی را در نظر نگیرید چون سئو کاری سخت و زمانبر است و اگر شخصی با هزینه کم میخواست این کار را برای وب سایت شما انجام دهد ، به سمت این افراد نروید چون امکان دارد با این کار ضرر بسیاری به وب سایت شما وارد نمایید ، شاید این شخص از روش های blackhat استفاده میکند و برای زمان محدودی بتواند سایت شما را در رتبه مناسبی در نتایج موتورهای جستجو قرار دهد اما باید این مسئله را در نظر بگیرید که موتور های جستجو هر روز در حال تغییر الگوریتم‌های خود هستند و هیچ گاه ، یک تکنیک سئو ، برای چند سال و به تازگی ، چند ماه پاسخ گو نخواهد بود.
پس در مورد انتخاب سئوکار خود کمی‌هوشمندانه برخورد کنید . سعی کنید که اول نیاز‌هایتان را بسنجید و سپس به سراغ خدمات سئو بروید و بعد به انتخاب سئوکار بروید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان