Chat with us, powered by LiveChat 4 عامل تاثیر گذار در جذابیت سایت برای نتایج گوگل

4 عامل تاثیر گذار در جذابیت سایت برای نتایج گوگل

زمانی که شخصی در موتورهای جستجو(به طور مثال گوگل) کلمه مد نظر خود را وارد کرده و جستجو می کند ، لینک های زیادی در صفحه نتایج گوگل برای کاربر به نمایش درمیاید که شامل کلید واژه و کلمه ای که فرد آن را سرچ کرده است

ولی در اینجا لینکی میتواند شانس این را داشته باشد که کاربر کلیک کند که بتواند کاربر را از طریق چشمی جذب خود کند.
در ادامه این مقاله می خواهیم تعدادی از این راه کارها و عواملی که باعث جذب کاربر می شود را به شما آموزش دهیم.پیشنهاد میکنیم این مقاله را تا انتها مطالعه نماییدو با ما همراه شوید.

قرار دادن نام نویسنده و عکس شخص

برای اینکه بتوانیم شانس بیشتری نسبت به لینک هایی که همزمان در زمانی که کاربر کلمه ای را سرچ کرده است برایش نمایش داده شده است ، داشته باشیم و لینک وب سایت ما بیشتر به چشم کاربر بیاید می توانیم با ست کردن تنظیمات مربوط به نویسنده در وب سایت خود و متصل کردن آن به اکانت گوگل پلاس نویسنده، می توانیم چنین امکانی را فراهم کنیم که گوگل عکس و نام نویسنده را در نتایج سرچ کاربر نمایش دهد که این باعث می شود لینک شما در نظر کاربر از نظر چشمی بهتر دیده شود.

رتبه دادن به لینک سایت در نمایش جستجوی گوگل

در زمان طراحی سایت یکسری از وب سایت ها بخشی را در نظر گرفته اند برای ارزیابی نظر کاربران در مورد محصول و یا خدمتی که ارائه می دهند از ابزاری بنام رتبه دهی ستاره ای استفاده می کنند که این ابزار اگر مطابق با استاندارهای گوگل باشد، در نتایج گوگل نمایش داده خواهد شد.

 

نتایج موتور جستجو گوگل

استفاده از افزونه مسیریاب یا Breadcrumbs

از ابزار راهنمای مسیر سایت یا Breadcrumbs برای نمایش راهنمای صفحات و مجموعه های مطالب وب سایت به کابران استفاده می شود که در سایت های جوملا و ورد پرس افزونه های زیادی برای این منظور وجود دارد.
با استفاده از ابزار می توانید لینک سایت را تمیزتر نمایش داده و مطالب و عنوان را بجای آدرس کامل سایت درنتایج جستجوی گوگل نمایش دهید.

قرار دادن عنوان (title) مناسب برای سایت

انتخاب عنوان مناسب و صحیح یکی از مهم ترین عوامل در صفحه نتایج جستجوی موتورهای جستجو می باشد، چون کاربر تا درک درستی از عنوان سایت شما نداشته باشد بر روی سایت شما کلیک نمی کند.پس در نتیجه باید از کلمات کلیدی در عنوان استفاده کنید ، از عنوان های کوتاه و ترجیحا کمتر از 65 کاراکتر استفاده کنید ، در صورت نیاز از اعداد و کلمات پرسشی مانند چرا ، چگونه و ... استفاده کنید همچنین می توانید از کلمات و کاراکترهای جدا کننده استفاده نمایید.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

سایر مقالات

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان