بعد از طراحی سایت، آپدیت و ویرایش مطالب و تصاویر سایت اهمیت زیادی دارد. هرکدام از شرکت های طراحی سایت، پنل مدیریتی مربوط به خود را دارند تا شما بتوانید سایتتان را به راحتی بروز رسانی کنید. پنل مدیریتی سایت باید بسیار ساده و کاربرپسند باشد. بعضی از پنل های مدیریتی پیچیده میباشد و کاربر را حین کار دچار مشکل میکند.
پنل مدیریتی شرکت طراحی سایت رایان، بسیار ساده و کاربرپسند میباشد و افرادی که تنها با اینترنت آشنایی دارند میتوانند در بخش مدیریت سایت بدون هیچگونه مشکلی و تنها با یک جلسه آموزش حضوری و یا تلفنی سایت را مدیریت و ویرایش کنند.

rayan1

در پنل مدیریتی شما میتوانید تمامی بخش های سایت از جمله مدیریت اعضاء سایت ، منوها، مطالب و تصاویر و صفحات سایت را به سادگی ویرایش نمایید.
پس از پایان طراحی سایت ، برنامه نویسی و قرارگرفتن در اینترنت و انجام اصلاحات آن و تایید سایت توسط شما، آموزش بخش مدیریت سایت توسط واحد آموزش رایان برای نماینده شرکت صورت میگیرد.
در جلسه آموزشی، نماینده شرکت با تمامی قسمتهای مدیریت سایت آشنا شده و از این پس میتواند تغییرات و ویرایشهای سایت را به راحتی انجام دهد. معمولا 1.5 الی 2 ساعت جلسه آموزشی برای مدیریت سایت کافیست.
هم چنین فیلمهای آموزشی مدیریت سایت، از طریق وب سایت شرکت رایان بخش آموزش در دسترس شما عزیزان میباشد.
در صورتیکه کاربران در بخش مدیریت دچار مشکل شوند مجددا آموزش به صورت حضوری و یا تلفنی امکانپذیر است.

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان