با طراحی سایت شرکتی می توانید شاهکار درآمدزایی مدرن را در سریع ترین زمان ممکن لمس کنید. طراحی سایت شرکتی توسط شرکت های مسلط به این کار بر روی اصول و قانون تمرکز دارد.

طراحی سایت شرکتی چیست؟

سایت شرکتی به طور کلی از دسته سایت هایی محسوب می شود که برای یک سازمان و یا شرکت و همینطور یک برند خاص طراحی می شود. در طراحی سایت شرکتی بیشتر معرفی، نمونه کار و خدمات از اهمیت ویژه ای برخوردار است. طراحی سایت برای شرکت سبب می شود که جنبه تبلیغات و معرفی یک سازمان در فضای مجازی به صورت دقیق فراهم شود و راه ارتباطی با مشتری نیز آسان تر باشد.

چه کسانی به طراحی سایت شرکتی نیاز دارند؟

به طور کلی افرادی که دارای شرکت هستند و محصول و یا خدماتی برای فروش دارند نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند تا بتوانند در جامعه آماری بیشتری مطرح شوند. این موضوع در خصوص ارگان هایی که به صورت مدیر و کارمند محور هستند نیز صدق می کند. طراحی سایت شرکتی برای افرادی که قصد دارند محصول خود را با سایر محصولات از شرکت های دیگر مقایسه کنند نیز بسیار مناسب خواهد بود. افرادی که به دنبال برند شدن هستند باید طراحی سایت را اولین و مهمترین برنامه کاری خود قرار دهند.

روال طراحی سایت شرکتی چگونه است؟

در ابتدا هدف از طراحی سایت شرکتی مشخص می شود و سپس طبق نظر مشتری طرح اولیه زده می شود. با توجه به موضوعیت سایت از اشکال گرافیکی و آپشن بندی های متنوع استفاده خواهد شد. سپس جامعه آماری کاربرانی که بیشتر به سراغ سایت می آیند( مدیران، کارمندان و مردم عادی ) تخمین زده می شود و وضعیت ظاهری سایت به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیرد. در نهایت نیز خدمات سایت با توجه به بهترین سایت های کسب و کار و تجارت هماهنگ سازی می شود.

سایت شرکتی چه بخش‌هایی باید داشته باشد؟

یخش های طراحی سایت شرکتی به طور کلی از قرار زیر است: در ابتدا نیاز به صفحه نخست است تا نمای کلی از شرکت و همینطور بخش شعار و بهترین نمونه کار و همینطور خدمات مشخص شود. بخش بعدی مربوط به صفحه نمونه کار است که در این بخش نمونه کارها در دسته بندی صحیحی قرار می گیرد. صفحه خدمات در طراحی سایت برای شرکت ها مهم است و سبب می شود که لیست خدماتی که از سوی شرکت ارائه می شود به طور دقیق مشخص شود. صفحه گالری تصاویری از محصولات و خدمات شرکت را نشان می دهد یک طراحی سایت شرکتی خوب از گواهی نامه ها نیز در این بخش استفاده می کند. بخش دیگری از طراحی سایت برای شرکت، مربوط به صفحه درباره ما است که در خصوص سازمان و تاریخ شروع فعالیت آن صحبت می کند و همینطور صفحه تماس با ما در طراحی سایت برای شرکت سبب می شود که اطلاعات تماس به طور دقیق برای کاربران فراهم شود.

چه استانداردهایی را باید در طراحی سایت شرکتی رعایت کرد؟

یکی از استانداردهای لازم که در دسته قوانین طراحی سایت شرکتی قرار دارد بررسی دقیق سئو و رتبه گیری از گوگل است، طراحی سایت برای شرکت باید به صورتی باشد که از دید موتور جستجوی گوگل غیر استاندارد محسوب نشود. استفاده از عناصر رنگ مناسب به همراه ترکیب رنگ های مکمل از دیگر استانداردهای لازم برای طراحی سایت شرکت ها محسوب می شود.

مزایای طراحی سایت شرکتی توسط شرکت رایان چیست؟

طبعاً وقتی شرکتی را برای طراحی سایت مورد نظر خود انتخاب می کنید می بایست یک سری دلایل موجه و امتیازها برای شما در نظر گرفته شود. شرکت رایان در طراحی سایت شرکتی از محصولات شما به طور دقیق کمک می گیرد، به این معنی که نسبت به فعالیتی که در سازمان انجام می دهید و همینطور طبقه بندی موجود اقدام به توضیح در خصوص محصولات می نماید و بارگذاری تصویر توسط تیم های قدرتمند رایان به صورت خاص و غیر تکراری است. از دیگر مزایای طراحی سایت توسط شرکت رایان استفاده از پنل های کارمندان و فیش حقوقی است که سبب می شود مدیر سایت به سادگی بتواند فیش حقوقی کارمندان را به 2 شکل اکسل و یا دستی بارگذاری نماید. زیرساخت استفاده شده از سوی شرکت رایان کاملاً اصولی و اختصاص است و سئو و رتبه گیری گوگل در تمامی بخش های سایت دیده می شود. طراحی اختصاصی قالب و همینطور پیاده سازی سایت با استفاده از به روزترین تکنولوژی های روز از دیگر مزایای طراحی سایت برای شرکت ها توسط شرکت رایان محسوب می شود.

هزینه‌ طراحی سایت شرکتی چقدر است؟

هزینه های طراحی سایت شرکت ها بستگی به نمونه کارها و سابقه کاری آنان دارد. در شرکت رایان هزینه ها برای مشتریان طبق نیازشان دسته بندی شده است و میزان پشتیبانی از سوی شرکت و ارائه هاست با پهنای باند بالا از مسائل تأثیرگذار در قیمت طراحی سایت شرکتی محسوب می شود. رنگ بندی، لوگو گذاری و نوع قالب بندی در طراحی سایت برای شرکت از ارکان مهم محسوب می شود

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان