Chat with us, powered by LiveChat برنامه های Horde و SquirrelMail و RoundCube در وبمیل اکانت

برنامه های Horde و SquirrelMail و RoundCube در وبمیل اکانت

اکانت های ایمیل سی پنل، تم ها و برنامه های مختلفی را ارائه می دهند مانند SquirrelMail , RoundCube و Horde که من در این مقاله سعی می کنم شما را با این نرم افزارها و امکانتی که دارند آشنا نمایم

و تفاوت های عمده ای که بین این 3 نوع نرم افزار وجود دارد را شرح میدهم تا شما برحسب نیاز خود یکی از این 3 مورد را انتخاب و برای اکانت خود از طریق وبمیل استفاده نمایید.

 

برنامه های مختلف برای ایمیل در وبمیل

 

تمامی این برنامه ها و نرم افزار ها پاسخ دادن (Replying ) ،فوروارد کردن (forward) ،ایمیل های ناخواسته (Junk mail ) ،کتاب آدرس ها (Address Book ) ،اسپم (Spam)،پوشه ها و ... این ویژگی ها را دارند و من ترجیح میدم درباره این موارد در این مقاله توضیح ندهم چون این ویژگی ها به عنوان پایه برای هر نوع پست الکترونیک ایمیل میباشد و همه با آنها آشنا میباشند.

 

برنامه SquirrelMail برای اکانت ایمیل

SquirrelMail

یکی از اساسی ترین انتخاب ها SquirrelMail میباشد. همانطور که شما می دانید و قابل مشاهده است ،این مورد که فقط ایمیل ها شما را می تولند لیست کند. موارد زیاد و دیگری درباره این نوع برنامه ایمیل برای گفتن وجود ندارد یک برنامه ایمیل معمول و ساده برای استفاده میباشد.

 

 

برنامه ROUNDCUBE برای اکانت ایمیل

ROUNDCUBE

برنامه ایمیل بعدی Roundcube است. این برنامه ایمیل رابطی دارد که از آژاکس (Ajax ) استفاده می کند. این رابط ( interface ) اجازه انتخاب راحت تری از ایمیل را به کاربران می دهد. در Roundcube چک باکس (box checking ) وجود ندارد یعنی شما نمیتوانید ایمیل را انتخاب و عملیات فورواردینگ و یا پاسخ و حتی دیلیت را ندارید ، شما می توانید فقط بر روی ایمیل کلیک کنید و با استفاده از گزینه های بالا جعبه با ایمیل ها خود عملیات انجام دهید. مانند SquirrelMail یک رابط کاربردی ساده میباشد که فقط برای چک کردن ایمیل استفاده می شود اگر که می خواهید صفحه ساده و رابط کاربری راحت برای میل خود داشته باشید این مورد گزینه خوبی است.

 

 

برنامه Horde برای اکانت ایمیل

HORDE

برنامهHorde با دو مورد قبلی فرق می کند. این یک برنامه کاملا متفاوت میباشد و دارای ویژگی های مشابه Outlook است.
این برنامه دارای لیستی از گزینه ها ( در گوشه بالا سمت راست و سمت چپ ) برای انتخاب شما از ایمیل ,اخبار ,تقویم ,یادداشت ها ,وظایف و ... میباشد. همچنین دارای ویژگی طرح بندی برای صفحه اصلی نمایش در هنگام ورود شما به ایمیل خود میباشد.
اخبار:می توانید با اشتراک از منابع مختلف خبری شروع به دریافت ایمیل ها خبری را داشته باشید (اخبار ورزشی، الکترونیک، مذهبی و ... )
تقویم : به شما اجازه راه اندازی تاریخ های مهم و جلسات را می دهد. ( این را می توان از یک برنامه دیگر وارد کرد )
یادداشت ها : نوشتن یادداشت ها و سایر اطلاعات و ذخیره سازی آن برای بعد و...
وظایف : شما می توانید کارهای خود را بر حسب زمانی جدول بندی کنید.
گزینه ها : می توانید چگونگی نمایش گزینه ها را در هر زمان پیکربندی کنید.
در پایان این بستگی به نیز شما دارد که کدام را SquirrelMail را برای سادگی , Roundcube برای ظاهر زیبای آن،یا Horde برای دارا بودن مقدار زیادی از ویژگی ها انتخاب کنید .

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه شما میتوانید
از اخبارطراحی سایت و تکنولوژیهای روز باخبر شوید.

تمامی حقوق برای وب سایت رایان محفوظ می باشد.

طراحی سایت و اجرا توسط رایان